Czy warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz?

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt paź 11, 2016 12:14 am

Właśnie kupiłem mieszkanie na Śląsku i nie wiem za bardzo, jak je urządzić. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz, choć nie jestem przekonany, czy to dobry pomysł. Moje mieszkanie jest dość małe i raczej nie sądzę, żeby przy jego aranżowaniu można było wdrożyć jakieś wyszukane pomysły. A Wy co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Menadżerka » wt paź 11, 2016 1:43 am

Moim zdaniem warto poprosic o pomoc dobrego architekta wnętrz. Taki specjalista powinien sprawić, ze dane wnętrze będzie jak najbardziej funkcjonalne i odpowiednio zagospodarowane. On powinien wiedzieć, jakie meble powinny w nim się znaleźć i w jaki sposób należy je ustawić, byś czuł się w swoim mieszkaniu możliwie jak najlepiej. Oczywiście dobry architekt bierze też uwage Twoje osobiste potrzeby i wymagania. Sądzę, że powinien wiedzieć np., czy masz dużo rzeczy do schowania do szafy, czy masz dużo książek i czy np. kolekcjonujesz coś. W końcu tego typu rzeczy trzeba gdzieś umieścić w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt paź 11, 2016 2:16 am

Na razie nie mam zbyt wielu rzeczy, ale przez lata mogą się nagromadzić. Dlatego chciałbym mieć w sumie spora szafę i regał. A orientujesz się, gdzie na Śląsku znajde dobrego projektanta wnętrz?
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Menadżerka » wt paź 11, 2016 3:50 am

Moim zdaniem najbardziej wart rekomendacji jest projektant TOKA+HOME, który swoją siedzibę ma w Tychach. Z tego co się orientuje, przyjmuje zlecenia od klientów z różnych miejscowości na Śląsku i nie tylko.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: SunnyGirl » wt paź 11, 2016 6:20 am

Ja także polecam tę firmę. Jej przedstawiciel zajmował się dla mnie projektowaniem wnętrz w Bielsku. Korzystałam z jego usług dwa razy – najpierw zaprojektował wnetrze mojego mieszkania, a nastepnie mojej firmy. Dzięki temu i w moim mieszkaniu, i w mojej firmie jest obecnie elegancko i nowocześnie, a przy tym funkcjonalnie.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Wróć do Sztuka i kultura