Namiar na sklep z różnymi oponami

Postautor: Transformator » pn sie 01, 2016 12:03 am

Hejka, poszukuję namiarów na dobry sklep z oponami. Otwieram niedługo sklep z częściami motoryzacyjnymi i chciałbym znaleźć jakieś sprawdzone źródło, gdzie można zaopatrzyć się w sprawdzone produkty znanych marek.
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn sie 01, 2016 12:40 am

taki biznes będzie miał zawsze zbyt, bo kierowców i samochodów przybywa, a nie ubywa ;)Pewnie ma na myśli coś takiego jak np. opony zimowe continental, Bridgestone albo opony marki Pirelli, Taurus itd.? do tego może jeszcze jakies felgi aluminiowe albo stalowe? Kierowcy często kupują od razu komplety.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Transformator » pn sie 01, 2016 1:01 am

To cenna uwaga :) biorą ja sobie na tapetę! Tak myślałem właśnie o znanych markach, ale nie tylko do samochodów osobowych. Myślałem też o oponach przemysłowych. Tam gdzie mieszkam jest teren bardzo rolniczy, wiec myślę, że miałbym zbyt murowany :PPPPP
Transformator

Postautor: Siwy » pn sie 01, 2016 3:30 am

To już zawsze jakiś punkt zaczepienia. A jeśli chodzi o namiar na sklep z oponami, to osobiście polecam Ci ten: sklep.opony-kunicki.pl/. I to nie tylko dlatego, ze nie znam innego ;PPP A tak serio – akurat tak się złożyło, ze kupuję u nich opony już od jakiś czterech lat. Ostatni nabytek to nokian 195/65r15. Jakoś tak nie zawiodłem się na nich do tej pory, więc nie zmieniam adresu. Wczesniej kupowałem w tradycyjnych sklepach motoryzacyjnych, ale teraz stwierdziłem, że wole jak mi sami pod dom dostarczają opony :PPP mechanika mam zaraz za płotem, bo sąsiad się tym para, więc taki układ mi jak najbardziej pasuje.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn sie 01, 2016 4:13 am

Farciarz :PPP
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Siwy » pn sie 01, 2016 6:44 am

Oj tam oj tam :PP
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Transformator » pn sie 01, 2016 8:45 am

oks, to wielkie dzięki za fajną rozmowę, wezmę sobie ten namiar na tapetę. Siemka!
Transformator

Wróć do Sport