Profesjonalna fotografia biznesowa w Tychach.

Postautor: Siwy » wt lis 21, 2017 5:48 am

szukam fotografa, który pomoże mi zrobić kilka profesjonalnych fotografii biznesowych dla mojego zespołu. Jakie macie doświadczenia z tego typu usługami, jakie kadry, ubiory, pozy polecacie?
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Dziku » wt lis 21, 2017 6:23 am

Zależy.;) dobry fotograf potrafi podejść do wszystkiego indywidualnie i przeanalizować na przykład z jaką branżą ma do czynienia. Wiadomo, że nieco inaczej portretuje się prawników czy księgowych, a inaczej ludzi z branży marketingu lub rozrywki. Zdradź może co to branża, a dam radę coś podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Dziku

Postautor: SunnyGirl » wt lis 21, 2017 8:29 am

ubranie takie galowe, ale z drugiej strony bez przesady – dobre wrażenie robią zdjęcia grupowe ekip, bo wtedy wydaje się, że firma jest zintegrowana i spójna. Z drugiej strony, czasem takie osobne profilówki wypadają bardziej serio. Naprawdę wiele zależy od kontekstu.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Baba » wt lis 21, 2017 11:06 am

zamiast się głowić najlepiej po prostu spytać dobrego fachowca. Polecam zerknąć tutaj, na stronę pod adresem http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-biznesowa-tychy/, pani fotograf z tej strony wie jak powinna wyglądać fotografia biznesowa w Tychach. Robiła mi zdjęcie do CV i od razu miałam większy odzew na moje aplikacje.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: Siwy » wt lis 21, 2017 1:00 pm

dzięki za odpowiedzi… branża przeprowadzkowa.;)
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Dziku » wt lis 21, 2017 1:09 pm

wyobrażam sobie zdjęcie całej ekipy na tle auta transportowego, może też coś w trakcie pracy.;) tak, żeby podkreślić jak prężnie pracujecie i jak dobrze wywiązujecie się ze swoich zadań. Pewnie macie jakieś stroje firmowe, więc zdecydowanie warto mieć je na sobie. ale jak wyżej koleżanka pisze, pewnie najlepiej od razu uderzać do foto-odbicie.pl, do kogoś, kto zna się na danym temacie.
Awatar użytkownika
Dziku

Wróć do Hobby