Jak dobrze zorganizować przestrzeń w ogrodzie?

Postautor: Technologic » wt sie 23, 2016 8:49 am

Witam, poszukuję inspiracji do zaaranżowania przestrzeni w ogrodzie. Zależy mi na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu niedużej przestrzeni. Chciałbym też wykorzystać kamienie ktore mam na działce. To sporych rozmiarów bryły dzieki którym mógłbym zrobić ładny skalniak albo wyłozyć nimi brzegi tarasu. Coś mi mniej wiecejswita, le nie do konca potrafię to zamienić w gotowy projekt.
Awatar użytkownika
Technologic

Postautor: Baba » wt sie 23, 2016 9:16 am

Przechodziłam przez to i szczerze polecam skorzystanie z jakiejś sprawdzonej i dobrej firmy projektującej ogrody. Taka usługa nie jest droga a oko proesjonalisty zdecydowanie lepiej dopasuje psozczególne elementy i rośliny tworząc estetyczną i spójną całość. Nie ma co sieoszukiwacogrod to wizytówka domu a odpowiednio zadbany i zaaranżowany wiele mówi o właścicielach. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: SunnyGirl » wt sie 23, 2016 10:57 am

Heja! No ja niestety nie skorzystałam na początku z pomocy firmy i sama dobrałam drzewka i krzaki, a nawet razem z mezem je wkopalismy. Po miesiacuczesc z roslin zgniła, a na działce zapanowała wilgoć, przez którą trawę wyparł gdzieniegdzie mech. Kiedy już nie wiedziałam co robić koleżanka poleciła mi te firmę www.green-dreams.pl/, która szybko odkryła źródło problemu i doprowadziła ogród do normalnego stanu. Teraz wszystko kwitnie i rozwija sie jak należy. O wyglądzie nie wspomnę bo efekt jest zdecydowanie o wiele lepszy niż pierwotnie.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Dziku » wt sie 23, 2016 11:13 am

Ogród zaprojektowany przez ludzi znających sie na rzeczy to zupelnie inna liga niż taki dzikus stworzony na zasadzie „drzewko od teścia idzie tu, a od mamusi tam”. Jeśli ktoś chce się cieszyć harmonijnym i pieknym miejscem to wiadomo na co sie zdecyduje. Pozdrawiam serdecznie i życze samej radosci z przyrody!
Awatar użytkownika
Dziku

Wróć do Hobby