Profesjonalne doniczki

Profesjonalne doniczki

Postautor: Krystyna_1975 » czw wrz 08, 2016 5:59 am

Cześć. Jestem ogrodniczką. Myslę, że ważne, żebyście od razu to wiedzieli. Ale nie takim zwykłym, bo nie tylko hoduje rośliny i robię wszystko, żeby ładnie rosły, ale staram się też robić jakieś specjalne aranżacje, wyposażanie wnętrz, aranżowanie roślin, ozdoby i takie jeszcze wszystkie inne rzeczy. Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu nie mogę w ogóle znaleźć nigdzie żądnego dostawcy doniczek i innych akcesoriów, które by mnie jakoś tam zainteresowały. To czego najbardziej potrzebuje teraz to doniczki, ale jakieś tam byle jakie, tylko to muszą być takie wysokie, które będą stabilnie stały i po prostu ładnie wyglądały w różnych miejsach.
Krystyna_1975

Profesjonalne doniczki

Postautor: Transformator » czw wrz 08, 2016 6:38 am

Cóż Ci ja mogę powiedzieć. Sam jakiś czas temu szukałem donic wysokich, ale mi się udało znaleźć. Zachodu było sporo, bo normalnie w sklepach masz do wyboru doniczki albo takie małe i zwykłe, a ja jak się wyższe pojawiają to od razu takie wielkie, że tam drzewo byś sobie mogła posadzić. Normalnie masakra. Na szczęście intenet często przychodzi z pomocą i oferuje różnego rodzaju rozwiązania, którymi się warto zainteresować
Transformator

Profesjonalne doniczki

Postautor: Menadżerka » czw wrz 08, 2016 8:57 am

Kolega ma całkowitą rację z tymi sklepami. Ale ja polecam się zainteresować doniczkami do ogrodu z ceramiki bo teraz producenci robią je w naprawdę różnego rodzaju wzorach, romiarach, kształtach i kolorach. Są wytrzymałe, mogą spokojnie o każdej porze roku stać w tym ogrodzie i nic się zupełnie z nimi nie stanie. Także jak coś takiego Cię interesuje, to znajdziesz
Awatar użytkownika
Menadżerka

Profesjonalne doniczki

Postautor: Krystyna_1975 » czw wrz 08, 2016 10:07 am

No właśnie na stronie www.ladecora.pl/donice-na-taras-i-balkon/ już znalazłam całkiem ciekawe rozwiązanie i będę składać zamówienie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i utrafię rzeczywiście na takie rzeczy, które będą mogła klinetom zaproponować do ich indywidualnych projektów
Krystyna_1975

Wróć do Hobby