Czy content marketing jest skuteczny?

Postautor: Menadżerka » czw wrz 21, 2017 12:21 am

Prowadzę firmy z branży handlowej i jeden z kontrahentów zarzucił nam, że jesteśmy zbyt mało widoczni w internecie. Nigdy nie przykładałam wagi do reklamy, ale czytałam, że obecnie modny jest content marketing. Korzystał ktoś z was z tego typu reklamy? Ewentualnie macie jakieś doświadczenia innymi formami autoreklamy w internecie?
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Krzysztof_z_miasta » czw wrz 21, 2017 12:57 am

Teraz najbardziej chodliwą reklamą w necie jest reklama w mediach społecznościowych, im więcej cię tam widać tym lepiej.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Tekla » czw wrz 21, 2017 2:28 am

Ludzie co raz bardziej przykładają wagę do tego co my przedsiębiorcy możemy im zaproponować, a informacje biorą już nie od znajomych a właśnie z internetu. Ja już od dawna mam swoją stronę firmową, ale dodatkowo prowadzimy bloga z tematyka dotyczącą bezpośrednio naszej firmy i co raz więcej ludzi poprzez bloga trafia na stronę sklepu i kupuje. Także content marketing, moim zdaniem jak najbardziej wart jest uwagi.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Menadżerka » czw wrz 21, 2017 3:46 am

No tak, ale co ja mam teraz zatrudnic szereg pracowników, którzy będą prowadzili dla mnie bloga? To się po prostu nie opłaca, opłaty zus itp. zbyt duże koszty
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Tekla » czw wrz 21, 2017 5:44 am

Heh, nie no coś ty. Są wyspecjalizowane firmy które zajmują się właśnie oferowaniem usług ogólnie mówiąc reklamowych w internecie, czyli właśnie content marketing, pozycjonowanie stron i wówczas piszą dla ciebie artykuły na bloga, zajmują się umieszczaniem ich na innych, branżowych portalach, albo wybijają twoją stronę na listę pierwszych wyświetleń w wyszukiwarce. Ja korzystam z firmy w Poznaniu, kontaktujemy się przez internet, jeśli chcesz to napisz do nich o bezpłatną wycenę grupa-tense.pl/kontakt/ nic nie tracisz, a zawsze będziesz miała porównanie. Jak dla mnie okazali się idealni.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Menadżerka » czw wrz 21, 2017 8:14 am

O dziękuję bardzo, nawet nie wiedziałam, że takie firmy istnieją. Na pewno napiszę, zawsze to jakiś krok w przyszłość.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Dziku » czw wrz 21, 2017 9:06 am

No proszę jaki świat mały. Chciałem poradzić, że dobrze jest zainwestować w pozycjonowanie stron, bo dla mnie agencja TENSE zrobiła naprawdę bardzo dużo dobrego w tej dziedzinie, ale widzę, że już ktoś mnie uprzedził. Co do moich odczuć i opinii co daje pozycjonowanie stron - Grupa TENSE jest liderem na polskim rynku, ma mnóstwo certyfikatów i nagród (między innymi to one sprawiły, że zainteresowałem się ofertą) i stwierdzam, że pozycjonowanie to super sprawa, bo dziś ludzi skupiają swoją uwagę prawie wyłącznie na pierwszej stronie wyników z wyszukiwarki i dlatego też powinna się Pani zastanowić.
Awatar użytkownika
Dziku

Wróć do Hobby