Strona 1 z 1

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 12:21 am
autor: Menadżerka
Prowadzę firmy z branży handlowej i jeden z kontrahentów zarzucił nam, że jesteśmy zbyt mało widoczni w internecie. Nigdy nie przykładałam wagi do reklamy, ale czytałam, że obecnie modny jest content marketing. Korzystał ktoś z was z tego typu reklamy? Ewentualnie macie jakieś doświadczenia innymi formami autoreklamy w internecie?

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 12:57 am
autor: Krzysztof_z_miasta
Teraz najbardziej chodliwą reklamą w necie jest reklama w mediach społecznościowych, im więcej cię tam widać tym lepiej.

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 2:28 am
autor: Tekla
Ludzie co raz bardziej przykładają wagę do tego co my przedsiębiorcy możemy im zaproponować, a informacje biorą już nie od znajomych a właśnie z internetu. Ja już od dawna mam swoją stronę firmową, ale dodatkowo prowadzimy bloga z tematyka dotyczącą bezpośrednio naszej firmy i co raz więcej ludzi poprzez bloga trafia na stronę sklepu i kupuje. Także content marketing, moim zdaniem jak najbardziej wart jest uwagi.

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 3:46 am
autor: Menadżerka
No tak, ale co ja mam teraz zatrudnic szereg pracowników, którzy będą prowadzili dla mnie bloga? To się po prostu nie opłaca, opłaty zus itp. zbyt duże koszty

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 5:44 am
autor: Tekla
Heh, nie no coś ty. Są wyspecjalizowane firmy które zajmują się właśnie oferowaniem usług ogólnie mówiąc reklamowych w internecie, czyli właśnie content marketing, pozycjonowanie stron i wówczas piszą dla ciebie artykuły na bloga, zajmują się umieszczaniem ich na innych, branżowych portalach, albo wybijają twoją stronę na listę pierwszych wyświetleń w wyszukiwarce. Ja korzystam z firmy w Poznaniu, kontaktujemy się przez internet, jeśli chcesz to napisz do nich o bezpłatną wycenę grupa-tense.pl/kontakt/ nic nie tracisz, a zawsze będziesz miała porównanie. Jak dla mnie okazali się idealni.

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 8:14 am
autor: Menadżerka
O dziękuję bardzo, nawet nie wiedziałam, że takie firmy istnieją. Na pewno napiszę, zawsze to jakiś krok w przyszłość.

Czy content marketing jest skuteczny?

Post: czw wrz 21, 2017 9:06 am
autor: Dziku
No proszę jaki świat mały. Chciałem poradzić, że dobrze jest zainwestować w pozycjonowanie stron, bo dla mnie agencja TENSE zrobiła naprawdę bardzo dużo dobrego w tej dziedzinie, ale widzę, że już ktoś mnie uprzedził. Co do moich odczuć i opinii co daje pozycjonowanie stron - Grupa TENSE jest liderem na polskim rynku, ma mnóstwo certyfikatów i nagród (między innymi to one sprawiły, że zainteresowałem się ofertą) i stwierdzam, że pozycjonowanie to super sprawa, bo dziś ludzi skupiają swoją uwagę prawie wyłącznie na pierwszej stronie wyników z wyszukiwarki i dlatego też powinna się Pani zastanowić.