Jakie domki letniskowe w Borach Tucholskich polecacie?

Postautor: Organiczna » śr mar 01, 2017 2:44 am

Hej, szykuje nam się wyjazd wakacyjny. Wybraliśmy Bory Tucholskie, ale nie wiemy jaki ośrodek wybrać. Najlepiej gdyby posiadał domki letniskowego. Coś możecie polecić?
Awatar użytkownika
Organiczna

Postautor: Menadżerka » śr mar 01, 2017 3:00 am

Hej, w Borach Tucholskich byłam już nie raz i zawsze wracam do jednego ośrodka wypoczynkowego. Leży tuż nad jeziorem Długim, posiada własną plażę z której można korzystać. W ofercie ma domki letniskowe holenderskie, campingi czy chaty kaszubskie.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Organiczna » śr mar 01, 2017 5:56 am

O ciekawe, brzmi fajnie, mogłabym prosić o jakąś nazwę, namiar? Strone internetową?
Awatar użytkownika
Organiczna

Postautor: Menadżerka » śr mar 01, 2017 8:19 am

Pewnie, jest to ośrodek, który dokładnie znajduję się w gminie Stara Kiszewa, jest to dosłownie serce Borów Tucholskich. Adres do stronki internetowej to ten: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/, możesz się zapoznać z ich ofertą a do góry masz też zakładkę ze zdjęciami.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Cleo » śr mar 01, 2017 9:51 am

Witajcie, też znam ten ośrodek wypoczynkowy i moim zdaniem to jedne z najlepszych w jakich byłam. Mają przepiękne, stylowe domki/chaty kaszubskie, które są w pełni wyposażone w sypialnie, salon, kuchnie, łazienki z wannami. Każdy domek ma też ogródek, na którym można wypocząć.
Awatar użytkownika
Cleo

Postautor: Bogdan_78 » śr mar 01, 2017 10:03 am

Cześć, byłem z rodziną w Borach Tucholskich i były to bardzo udane wakacje. Atrakcji masa, dzieci jeździły na koniach, ja łowiłem ryby a żona opalała się na plaży. Każdy znalazł coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Ospiarz » śr mar 01, 2017 10:15 am

Witaj, bardzo polecam Ci te domki letniskowe w Borach Tucholskich, ponieważ są bardzo komfortowe, stylowo urządzone i jak na wyjazd rodzinny idealne. Poza tym ośrodek oferuje masę atrakcji na aktywny wypoczynek. Jeżeli chcesz o tym poczytać to zachęcam: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/ – miejsce daje możliwość skorzystania też ze spływów kajakowych co jest dodatkową frajdą.
Awatar użytkownika
Ospiarz

Postautor: Cezar » śr mar 01, 2017 11:03 am

Hej, mi zapadło jeszcze w pamięć z pobytu w tym ośrodku pyszne jedzenie – zdrowe i ekologiczne. Gospodarze sami wypiekali chleb, mieli swoją wędzarnie, szklarnie i swoje kury.
Awatar użytkownika
Cezar

Wróć do Inne