Jaką wkrętarkę mi możecie polecić i gdzie kupić?

Postautor: Siwy » śr mar 01, 2017 11:51 pm

Słuchajcie, chcę założyć z braćmi firmę remontową i na razie kompletujemy sprzęt. Teraz poszukuję akurat jakiejś dobrej wkrętarki. Nie wiem, czy takie zwykłe wystarczą, czy zwracać uwagę na jakieś specjalne firmy. Są jacyś bardziej doświadczeni z takimi sprzętami? :)
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » czw mar 02, 2017 12:11 am

Jak, chwila… zakładasz właśnie firmę remontową, więc wychodzę z założenia, że pewnie pracowałeś na takich maszynkach już wcześniej. To co? Nie wiesz na czym pracowałeś?
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Siwy » czw mar 02, 2017 12:41 am

Na Boschu robiłem, ale sam nie jestem pewien, czy to jest najlepsza opcja. Kiedyś kolega chwalił jakąś taką wiertarko-wkrętarkę firmy na M., ale jak to się nazywało… to zabijcie mnie, ale nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » czw mar 02, 2017 2:56 am

Bosch reczywiście nie jest taką złą opcją. Ale powiem Ci szczerze, że wkretarki firmy Tryton są naprawdę dobre. Mają dobre akumulatory, odpowiednią moc. Dla mnie te akurat są najlepsze.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Organiczna » czw mar 02, 2017 5:41 am

A czasem znajomy nie mówił Ci o wkrętarkach firmy Makita? To japoński producent elektronarzędzi, jeden z najlepszych na rynku w ogóle. Kawał naprawdę mocnego sprzętu, który zdecydowanie Ci się przyda. Bosch nie jest zły, owszem, ale wg mnie Makita ma najlepsze elektronarzędzia na rynku. Sama jak meblami się zajmuje, to właśnie na nich pracuję.
Awatar użytkownika
Organiczna

Postautor: Bogdan_78 » czw mar 02, 2017 6:56 am

Widać co doświadczenie to takie preferencje ;) W każdym razie, jeśli chcesz kupić czy to Trytona, czy Boscha, czy jakąkolwiek inną dobrą wkrętarkę, to zajrzyj pod ten adres sklep.metalzbyt.com.pl/203-wiertarki. Tam na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie. No i powodzenia z tą firmą ;)
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Siwy » czw mar 02, 2017 8:27 am

Właśnie ta Makita co koleżanka ją wspomniała, to o tym mój znajomy mówił :) Na pewno przyjrzę się całej ich ofercie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Siwy

Wróć do Inne