Interesują mnie nowe mieszkania w Szczecinie Centrum

Postautor: Transformator » pt mar 17, 2017 3:01 am

Witajcie! Poszukuję sprawdzonej oferty nowych mieszkań w centrum Szczecina. Chciałbym kupić w tym mieście mieszkanie nowe, bo w używanym mogłoby się okazac, że wiele rzeczy trzeba wymienić albo wyremontować. Znacie taką godną polecenia ofertę?
Transformator

Postautor: tatar » pt mar 17, 2017 4:21 am

Według mnie najlepsza oferta zawierająca nowe mieszkania w Szczecinie Centrum znajduje się na stronie internetowej http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin,centrum.html. Jest to oferta sprawdzonej agencji nieruchomości, z której ja sama korzystałam jakiś czas temu. Kupione przeze mnie za pośrednictwem tej firmy mieszkanie spełnia moje oczekiwania, jest komfortowe i jestem z niego bardzo zadowolona. Cieszę się, że mam wreszcie własne mieszkanie, w dodatku bardzo atrakcyjne i zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina.
tatar

Postautor: Baba » pt mar 17, 2017 5:00 am

Ja również znam te ofertę nowych mieszkań w Szczecinie. Uważam, że jest ona godna polecenia, a w szczególności polecam te mieszkania, w których jest możliwość indywidualnego ustalenia wykończenia. Dzięki temu można wykończyć wybrane przez siebie mieszkanko wedle własnego gustu.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: Transformator » pt mar 17, 2017 7:38 am

Dziękuję za odpowiedzi. Przyznaję, że zainteresowała mnie ta oferta nowych mieszkań w centrum Szczecina. Ceny tych mieszkań jak na nowe nieruchomości nie są wygórowane. Chyba zdecyduję się na mieszkanie dwupokojowe, gdyż dla jednej osoby uważam taki metraż za wystarczający.
Transformator

Postautor: tatar » pt mar 17, 2017 9:27 am

Ja również kupiłam mieszkanie dwupokojowe w Szczecinie, ale jeśli się okaże, że w przyszłości założę własną rodzinkę, to być może pomyślę o zmianie swojego dotychczasowego mieszkania na większe, przynajmniej trzypokojowe.
tatar

Wróć do Inne