Chcę zrobić obraz ze zdjęcia na prezent

Postautor: Krystyna_1975 » czw mar 23, 2017 7:12 am

Mam taki jeden pomysł, ale nie za bardzo wie jak go zrealizować. Mam nadzieję, że wy mi pomożecie. Otóż mój brat wykańcza mieszkanie i zaprosił mnie na parapetówkę. Wiadomo, wypada jakiś drobiazg dać w prezencie i ja też chciałam coś fajnego mu dać. Pomyślałam sobie, że zdjęcie jego z żona i dzieckiem będzie idealne, ale takie zwykłe w antyramie to nuda. Wolałabym, żeby to było przerobione na obraz, niby że jest namalowane. Znacie firmę, która coś takiego mi zrobi?
Krystyna_1975

Postautor: Menadżerka » czw mar 23, 2017 8:07 am

Znaczy wiesz, jest na pęczki artystów, chociażby studentów ASP, którzy na bank by coś takiego namalowali za sensowne pieniądze. Może warto podpytać? Są strony, gdzie się ogłaszają osoby gotowe malować na podstawie zdjęcia na zamówienie
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Krystyna_1975 » czw mar 23, 2017 8:29 am

Wiesz, pomysł jest super, ale problem w tym, że czasu zostało już niewiele. Jak to ma być porządnie, to na 100% bym musiała dać wyprzedzenie z miesiąc i potem jeszcze pewnie odebrać osobiście… Wolę wysłać grafikę i mieć to przez internet załatwionę w chwilę.
Krystyna_1975

Postautor: Bogdan_78 » czw mar 23, 2017 10:30 am

To wejdź sobie tutaj: http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Tam masz różne tego typu dekoracje na ścianie, ale między innymi jest też tania opcja obrazu ze zdjęcia. Oni to drukują ekspresowo na grubym płótnie malarskim i efekt jest super! Sam zamówiłem sobie takie rodzinne zdjęcie na płótnie i wygląda bardzo dobrze nad naszym łóżkiem
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Krystyna_1975 » czw mar 23, 2017 12:04 pm

OK, to wygląda bardzo profesjonalnie faktycznie. I WOW, ta naklejkomania.eu ma serio dobre ceny, nie spodziewałam się, że tak oszczędnie da się zamówić obraz
Krystyna_1975

Wróć do Inne