Gdzie mogę zjeść pizzę na Winogradach w promocyjnej cenie?

Postautor: Tekla » pt mar 24, 2017 6:26 am

Cześć wszystkim! Szukam pizzerii, która oferuje pizzę na Winogradach, najlepiej z dostawą do domu. Cenię, gdy pizzeria oferuje także promocje zarówno w lokalu jak i na dowóz – gdy mieszkałam w innym mieście (niedawno się przeprowadziłam), korzystałam z promocji na dowóz bardzo często. Zawsze to mogę zaoszczędzić parę złotych. Jeśli znacie fajne miejsce, gdzie można zjeść tanią i dobrą pizzę, to proszę napiszcie o tym w komentarzu poniżej.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Bogdan_78 » pt mar 24, 2017 9:15 am

Wejdź na stronę internetową: http://www.milenium-pizza.pl/pizza-winogrady. Ja też mieszkam na Winogradach, a oferta pod linkiem jest skierowana właśnie dla mieszkańców tego osiedla. Pizzeria ma kilka lokali, także możesz wybrać ten najbliżej siebie i dzięki temu nie będziesz długo czekać na dostawę. Moim zdaniem tam jest najlepsza pizza Winogrady mają naprawdę swoją gastronomiczną dumę.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Chciwy_grzesiu » pt mar 24, 2017 9:50 am

Ta pizzeria spełnia także Twoje oczekiwania pod względem promocji. Na stronie internetowej dowiesz się o wszystkich promocjach – zarówno tych, które obowiązują w lokalu, jak i tych na dowóz. Moim zdaniem zamawianie pizzy w tej pizzerii bardzo się opłaca, bo pizza ma aż 60 cm i jest bardzo sycąca, a do tego smaczna. Sam bardzo często tutaj zamawiam i to nie tylko pizzę, ale również inne dania.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Tekla » pt mar 24, 2017 10:54 am

Dziękuję za polecenie! Na pewno skorzystam.
Awatar użytkownika
Tekla

Wróć do Inne