Fachowe i bezpieczne prace alpinistyczne, kogo możecie polecić?

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr maja 10, 2017 11:19 pm

Jest mi potrzebna grupa śmiałków która pracuje na wysokich budynkach i tego typu rzeczy. Konkretnie chodzi o piaskowanie starego komina, który może wyglądać całkiem ładnie jeśli się nad nim popracuje. Jeżeli kojarzycie jakąś firmę w okolicach Śląska która robi takie rzeczy to będę wdzięczny za namiar. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Bogdan_78 » czw maja 11, 2017 12:07 am

Cóż nie miałem żadnej styczności z tym – akurat to dla mnie usługi totalnie niszowe. No ale widuje się czasami ludki upięte tymi uprzężami więc ktoś to jednak robi.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Fachowe i bezpieczne prace alpinistyczne, kogo możecie polec

Postautor: Tekla » czw maja 11, 2017 1:40 am

Dla mnie podobne zlecenie robiła swego czasu ta firma at-24.pl/. Świetnie przygotowani, sprawni. I niedrodzy, czym byłam zaskoczona bo jednak usługi alpinistyczne to nie jest tania zabawa zazwyczaj. Także gdybym ja miała jeszcze raz zlecić prace alpinistyczne komukolwiek to zdecydowałabym się na nich raz jeszcze. Wyczyścili bardzo trudno położone miejsce idealnie.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Różanecznik » czw maja 11, 2017 4:34 am

Wow, jestem pod dużym wrażeniem. Zawsze myślałem że normalnie np. firmy sprzątające zajmują się takimi rzeczami ale widzę że to jakby odrębna branża. Duży szacunek dla nich za odwagę.
Awatar użytkownika
Różanecznik

Postautor: Baba » czw maja 11, 2017 5:17 am

Dajcie spokój, ja mam lęk wysokości i jak pomyślę o tym zwisaniu na lince to mnie skręca w środku. Trzeba mieć naprawdę wielki spokój w sobie, wielki...
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: Dziku » czw maja 11, 2017 6:01 am

Warto powiedzieć że pracownikami w takich firmach są z reguły zapaleni fani wspinaczki wysokogórskiej. Dla nich takie wyzwania nie są jakąś wielką sprawą, ot przedłużenie pasji.
Awatar użytkownika
Dziku

Postautor: tatar » czw maja 11, 2017 7:23 am

Może i przedłużenie pasji ale nie zmienia to faktu że trzeba mieć szczególne cechy jako człowiek by bez stresu wykonywać czasami skomplikowane prace na takiej wysokości.
tatar

Wróć do Inne