Przeprowadzki Warszawa Białołęka, szukam, ktoś może polecić jakąś dobrą firmę?

Postautor: Chciwy_grzesiu » czw maja 11, 2017 1:37 am

Witam, mam do przewiezienia kilka, dość sporych rozmiarowo, rzeczy, niestety nie mam czym przewieźć tego sam, dlatego poszukuję firmy w Warszawie, najlepiej okolice Białołęki, ktoś słyszał o jakiejś godnej polecenia?
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Krystyna_1975 » czw maja 11, 2017 2:49 am

ostatnio korzystałam z usług bardzo dobrej firmy, właśnie z tych okolic, to była najszybsza przeprowadzka w moim życiu i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu, niestety nie zapamiętałam nazwy, ale poszukaj w Internecie, na pewno ją znajdziesz
Krystyna_1975

Przeprowadzki Warszawa Białołęka, szukam, ktoś może polecić

Postautor: Chciwy_grzesiu » czw maja 11, 2017 4:06 am

jeśli interesują cię przeprowadzki w Warszawie na Białołęce, najlepsza firma to wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, mają duże doświadczenie w przeprowadzkach, działają na terenie Warszawy, nie ma dla nich problemu z przewozem rzeczy na drugi koniec miasta, działają szybko i sprawnie, na stronie masz całą ich opisaną całą ich ofertę
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: SunnyGirl » czw maja 11, 2017 5:21 am

ostatnio korzystałam z usług właśnie tej firmy i jestem bardzo zadowolona, miałam bardzo dużo rzeczy do przetransportowania, więc bałam się, że przewóz zajmie dużo czasu i będzie bardzo kosztowny, poza tym, ciężko znaleźć firmę, która za atrakcyjną cenę wniesie ci wszystko do mieszkania, czy lokalu, a tutaj nie miałam takiego problemu
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Menadżerka » czw maja 11, 2017 7:08 am

koleżanka poleciła mi tą firmę, kiedy się przeprowadzałam i mogę polecić ją z czystym sumieniem, przyjeżdżają pod ciebie, pakują wszystko sprawnie i bezpiecznie do samochodu, transportują i rozładowują wszystko zanosząc do mieszkania, czy innego lokalu
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Różanecznik » czw maja 11, 2017 8:54 am

to bardzo solidna firma, przewożą wszystko, od sprzętu AGD po antyki, wiedzą jak zabezpieczyć rzeczy przed uszkodzeniem, no i mają atrakcyjne ceny
Awatar użytkownika
Różanecznik

Wróć do Inne