Polecany zakład zajmujący się naprawą zamrażarek w Krakowie

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr maja 17, 2017 12:45 am

witam wszystkich. Jak mam zepsutą zamrażarkę, ale lodówka działa normalnie to co mogło się stać i do kogo się zgłosić żeby za nieduże pieniadze mi to naprawił? Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Krystyna_1975 » śr maja 17, 2017 3:20 am

Na przykład tu - http://serwis-lodowek-krakow.pl/, bardzo solidna i niedroga naprawa zamrażarek Kraków nie ma drugiego tak profesjonalnego zakładu wiec mozesz brać w ciemno :). Co się mogło zepsuć to nigdy nie wiadomo, ja np miałam odwrotnie i okazało się że freon ucieka. Naprawa na szczescie wyniosła bardzo mało a już się bałam że nową lodówkę będzie trzeba kupić, pzdr.
Krystyna_1975

Postautor: Siwy » śr maja 17, 2017 4:43 am

Sam z siebie zaczął uciekać? Podejrzewam u siebie coś podobnego, nic nie majstrowałem, nie odmrażałem wiec czy to mozliwe ze samo z siebie coś mogło się stać?
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Krystyna_1975 » śr maja 17, 2017 6:02 am

Ja odmrażałam i chyba właśnie za bardzo siłowałam się z lodem, no ale to już jest różnie bo u mojej koleżanki rurka się rozszczelniła od tak po prostu.
Krystyna_1975

Postautor: Siwy » śr maja 17, 2017 8:29 am

No widzisz. Człowiek zawsze uważa żeby tych rurek nie pogiac i nie uszkodzić. Umowie sie z nimi i zobacze na ile wycenią naprawe bo nie ma na co czekać :)
Awatar użytkownika
Siwy

Wróć do Inne