Gdzie można zdobyć uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu?

Postautor: Transformator » śr cze 14, 2017 4:05 am

Myślałem o tym żeby zdobyc uprawnienia na wózki widłowe. Tylko zastanawiam się ile by mnie to kosztowało i gdzie w Poznaniu mogłbym się tym zajac?
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr cze 14, 2017 4:55 am

Takie szkolenie ma zawsze czesc teoretyczna i czesc praktyczna. Jak jedna z czesci oblejesz to nie możesz zdac egzaminu, wiec w sumie niektórzy za bardzo się spinaja i oblewaja.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Siwy » śr cze 14, 2017 5:08 am

Logiczne jest ze aby mieć uprawnienia na wózki widłowe musisz zrobic kurs no i przede wszystkim umiec się nim poruszac przenosic produkty. Co prawda wszystkiego można się nauczyc to nieraz widziałem jak nieudolnie pracownicy radza sobie z wózkami widłowymi….
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » śr cze 14, 2017 7:24 am

Jak chcesz wiecej info na temat takiego szkolenia to możesz zobaczyc tutaj http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/uprawnienia-na-wozek-widlowy/ to jest strona ośrodka konsultingowo-szkoleniowego. Oni profesjonalnie przygotuja cie do egzaminu powiedza jak masz się poruszac i jakich bledow szczególnie unikac. Bo u nich można zrobic egzamin. A poza tym oni zajmuja się tez w duzej mierze BHP audytem ale tez w ogole kursami BHP. A uprawnienia na wózki widłowe w Poznaniu to łatwo sobie załatwić.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Krzysztof_z_miasta » śr cze 14, 2017 7:37 am

No na takich kursach człowiek może się dowiedziec troche o ładunkoznawstwie czy tez zasad wymiany butli gazowej w wózkach widłowych.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Wróć do Inne