Szukam prywatnego przedszkola – Poznań.

Postautor: Ospiarz » wt sie 29, 2017 2:16 am

Czas aby moja mała córeczka poszła do przedszkola bo widzę, że w domu zaczyna się nudzić i zbyt wiele czasu spędza przed telewizorem. Zona troche się buntuje, ale 3,5 roku to już czas, żeby oderwać się od spódnicy mamy. Kto zna dobrą placówkę, najchętniej prywatną?
Awatar użytkownika
Ospiarz

Postautor: Siwy » wt sie 29, 2017 4:55 am

Moja mała poszła do przedszkola w Naramowicach. Jest to zdecydowanie najlepsze prywatne przedszkole w Poznaniu. Troche daleko mamy i co rano muszę się przebić przez całe miasto, ale nie żałuję. Dziecko jest tam szczęśliwe, dużo się uczy, a właściwie odkrywa. Instytucja stosuje nowoczesne metody wychowania, dzieci mogą się brudzić kopiąc w ogrodzie, sadząc roślinki i pielęgnując je. Podam ci link: http://latawce-dmuchawce.pl/o-przedszkolu/, poczytaj i sam oceń.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Tekla » wt sie 29, 2017 6:38 am

Mama opowiadała mi, że w jej podstawówce wiele lat temu dzieci także miały grzadki, którymi się opiekowały. Teraz tylko wtłacza im się wiedzę i nic z tego nie wynika, bo nie potrafią jej zastosować.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Siwy » wt sie 29, 2017 9:24 am

To prawda, ale coś zaczyna się zmieniać. Może ktoś wreszcie wpadnie na to, że najlepiej uczymy się przez działanie.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Tekla » wt sie 29, 2017 9:55 am

Och, to już dawno wiadomo, ale potrzebna jest baza i nauczyciele, którzy tak myślą.
Awatar użytkownika
Tekla

Wróć do Inne