Szukam wydawnictwa które ma modlitewniki na nabożeństwa fatimskie.

Postautor: Siwy » czw sie 31, 2017 12:34 am

Witam wszystkim. Uczę religii u mnie w szkole i poszukuję wydawnictwa które posiada w ofercie modlitewniki na nabożeństwa fatimskie. Zachęcam młodzież do uczestniczenia w mszy z tej okazji i chciał bym im podarować modlitewniki.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » czw sie 31, 2017 1:09 am

W internecie możesz znaleźć wiele wydawnictw które oferują takie modlitewniki. Trzeba tylko dobrze poszukać. W prywatnej wiadomości wysłałem ci kilka stron które udało mi się znaleźć. Masz tam też fragmenty modlitw które są tam zawarte :)
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Tekla » czw sie 31, 2017 1:44 am

Osobiście polecam stronę wydawnictwojut.pl. Sama zamawiałam u nich różne rzeczy związane z religią i jeżeli są to zakupy do szkoły to można starać się o dodatkowe zniżki. Bardzo fajna strona i jest tam wiele ciekawych rzeczy :)
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: SunnyGirl » czw sie 31, 2017 3:30 am

Na tej stronie możesz znaleźć bardzo dużo różnego rodzaju modlitewników w zależności od okazji. Zamawiałam u nich już kilka raz i mam u siebie np. modlitewnik dla dorosłych, na pierwsze piątki zaraz po komunii świętej oraz wiele więcej.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Siwy » czw sie 31, 2017 5:13 am

Jeżeli jest możliwość dodatkowego rabatu to świetnie bo mam zamiar zapłacić za te modlitewniki ze swoich prywatnych pieniędzy. Chcę zachęcić dzieci do wzięcia udziału w eucharystii i myślę że to będzie dobry sposób.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Baba » czw sie 31, 2017 6:01 am

Na http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/nabozenstwa-fatimskie/ jest taki modlitewnik na nabożeństwa fatimskie jakiego szukasz. Cena jest śmiesznie niska więc nawet przy większym zakupie wyjdą grosze. Chyba że zamierzasz kupić tych modlitewników naprawdę dużo.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: Siwy » czw sie 31, 2017 7:31 am

Nie wiem czy około 50 sztuk to jest dużo ale nawet przy takiej cenie wychodzi już ładna sumka. Wiem że dla niektórych takie pieniądze to śmiech na sali ale dla mnie mimo wszystko jest to trochę ;)
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Ospiarz » czw sie 31, 2017 8:38 am

Przy takiej ilości już trochę inaczej to wygląda ale to wydawnictwo oferuje naprawdę dobre ceny w porównaniu do konkurencji. Widziałem różne modlitewniki i większość z nich była co najmniej dwa razy droższa. Warto chyba skorzystać z tej oferty prawda? :)
Awatar użytkownika
Ospiarz

Wróć do Inne