Polećcie jakiś dobry sklep z lampami dla dzieci, proszę.

Postautor: Rozczochrana » czw sie 10, 2017 8:22 pm

Mamy małą parkę, 5 letnią córeczkę i 6 letniego syna, którzy niestety zmuszeni są mieszkać w jednym pokoju. No i teraz dramat. Robimy im remont, a oni się o wszystko się kłócą. Teraz doszliśmy niemal do finiszu, ale i tu nie jest łatwo. Szukamy mianowicie lamp wiszących, jak i na biurko dla dzieci, takich, żeby można było pogodzić małą krnąbrną dziewczynkę, jak i równie upartego chłopca. Szukamy wobec tego jakiegoś sklepu z oświetleniem dla dzieci. Proszę, powiedzcie, że taki znacie :(
Awatar użytkownika
Rozczochrana

Postautor: SunnyGirl » czw sie 10, 2017 10:20 pm

Oj znam ten ból… też przez to przechodziłam, aż w końcu ja podjęłam decyzję i dzieciaki nie miały nic do gadania.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Bogdan_78 » pt sie 11, 2017 12:06 am

nie no, trzeba ich uczyć jednak dogadywać się od najmłodszych lat. Pozostaw im do wyboru jakieś dwie, trzy lampy, które według Ciebie są najciekawsze, to jakoś powinni dojsc do porozumienia. Chyba, że robią sobie na złosć, wtedy może być gorzej.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Cleo » pt sie 11, 2017 2:08 am

Ja z kolei myślę, że jak pokażesz im te lampy dla dzieci, z tego linku http://www.bcluxinter.com/, to będzie im dużo łatwiej się dogadać. Choć jest tu podział na chłopców i dziewczynki, to niektóre sa wg mnie takie, które spiszą się w takich pokojach, w których jest i jedno i drugie. pOsadź ich przed komputerem i pokaż im np. jasne niebo, albo radosne słoneczko, to są takie fajne dla dzieci myślę idealne lampy.
Awatar użytkownika
Cleo

Postautor: Rozczochrana » pt sie 11, 2017 4:10 am

Hm, rzeczywiście to wygląda dość interesująco… pytanie, czy rzeczywiście nie wynika z tego, że mała po prostu czasem rbi na złość starszemu.
Awatar użytkownika
Rozczochrana

Postautor: Chciwy_grzesiu » pt sie 11, 2017 6:37 am

Powiem Ci, z moimi synami tak było, ze młodszy cały czas dokuczał starszemu, co oczywiście kończyło się różnie. Podobnie było w czasie remontu. Normalnie piekło z nimi przechodziłem. Ale jak pokazałem im tę stronę (siostra mi ją podesłała), to stali się wyjątkowo zgodni. W ich przypadku było łatwiej, bo to jednak dwaj chłopcy, ale tak jak koleżanka pisała, że niektóre z nich wpasują się w gust chłopca, jak i dziewczynki. Myślę, że na przykład ta biedronka na listku też jest fajna.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Rozczochrana » pt sie 11, 2017 8:09 am

I rzeczywiście tę wybrali :) Super, jestem Wam bardzo wdzięczna.

Awatar użytkownika
Rozczochrana

Wróć do Kraj