Chodnik z kostki brukowej, komu zlecić?

Postautor: Menadżerka » pn sie 29, 2016 11:28 pm

Hejka wszystkim. Szukam sprawdzonej firmy która jest mi w stanie poprowadzić przez podwórko chodnik z kostki brukowej. Zlecenie jest dość proste ale sama tego nie jestem w stanie zrobić :P Jeżeli macie kogoś sprawdzonego to czekam na namiary.
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Krystyna_1975 » pn sie 29, 2016 11:45 pm

Jest sporo firm tutaj w regionie wielkopolski gdzie można zrobić coś takiego. Ja ostatnio wpisałam w google układanie kostki brukowej cena Poznań i trafiłam na taką fajną stronę. Wysyłam namiary w prywatnej, na stronie znajdziesz zakres usług i zdjęcia z realizacji ;)
Krystyna_1975

Postautor: Siwy » wt sie 30, 2016 12:53 am

Polecam firmę mir-bruk.pl i ich usługi. Firma bardzo rzetelna i fachowa, mają dużo realizacji za sobą i robią naprawdę dużo rzeczy ;) Układają bruk z różnego materiału także niezależnie co sobie wymyślisz, zrobią to wszystko na tip top. Polecam bo jesteśmy mega zadowoleni z ich usług.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » wt sie 30, 2016 2:20 am

Firma realizowała dla mnie kilka zleceń i jestem bardzo zadowolony. Najpierw robili u mnie podjazd, później jeszcze chodnik dookoła domu i zastanawiam się jeszcze nad tym czy by im nie zlecić zrobienie drogi dojazdowej do domu. Jak na razie wszystko zrobili idealnie więc mogę ich tylko polecać dalej ;)
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Menadżerka » wt sie 30, 2016 3:57 am

Widziałam ich zdjęcia i jestem mega podjarana tym co zrobili. Jest tam zdjęcie z jednej takiej realizacji co bardzo mi się podoba i najchętniej to zrobiła bym coś takiego u siebie ;) Skontaktuje się z nimi i zobaczę co uda mi się ustalić. Dzięki za namiary i temat do zamknięcia ;)
Awatar użytkownika
Menadżerka

Postautor: Rozczochrana » wt sie 30, 2016 6:25 am

Widziałem że firma podejmuje się też większych realizacji więc może i mi uda się u nich coś załatwić. Interesuje mnie ułożenie parkingu na około 150 samochodów.
Awatar użytkownika
Rozczochrana

Wróć do Kraj