Jak zachęcić klientów opakowaniem?

Postautor: Różanecznik » czw wrz 15, 2016 11:35 pm

Jak w temacie, szukam jakichś ciekawych inspiracji. Mamy produkt, mamy wszystko, co w tak zwanym środku – ale co dalej? Po jakie sztuczki sięgacie? Nie jestem najlepszy w chwytach marketingowych, a zacząłem żywo się tym interesować. Zajmujemy się razem z żoną produkcją biżuterii z bursztynu. Dopiero zaczynamy i trzeba przemyśleć temat pod tysiącem opcji. Doradźcie coś, z punktu widzenia osób niezaangażowanych w całą sytuację…
Awatar użytkownika
Różanecznik

Postautor: Rita » pt wrz 16, 2016 2:06 am

Biżuteria z bursztynu, mmm, bardzo lubię i życzę powodzenia!;) a przemyśleliście już jakieś opakowania z nadrukiem? Na przykład torebki papierowe. Tylko nadruk musi być bardzo efektowny, niezależnie od tego gdzie chcecie go umieścić… Ale na pewno odradzam torebki foliowe, przy takim dobrej jakości produkcie są po prostu wybitnie niedopasowane. A porządna, estetycznie dobrana torba z papieru jest jak ta… jak to się mówi? Wisienka na torcie.;) ale na pewno musicie przemyśleć ten temat na wiele sposobów, masz rację. Macie jakieś logo?
Awatar użytkownika
Rita

Postautor: Ospiarz » pt wrz 16, 2016 2:33 am

Mamy logo. Nam się bardzo podoba i jak pytamy znajomych to wszyscy mówią, że jest bardzo dobrze zaprojektowane. Więc na pewno warto umieścić je na opakowaniach. Torebki papierowe to chyba dobry pomysł, bardzo możliwe, że w nie zainwestujemy.;) A co inni myślą o tym pomyśle? Czekam na więcej komentarzy…
Awatar użytkownika
Ospiarz

Postautor: Cleo » pt wrz 16, 2016 4:50 am

kolejna komentująca nadchodzi;). Wasz biznes jest chyba dosyć wysokopółkowy, więc na pewno musicie bardzo zadbać o całą oprawę. Każdy klient, który więcej płaci, ma swoje wymagania. Ja myślę, że optymalnie będzie zamykać tę biżuterię w jakimś ładnym pudełeczku i to pudełeczko ostatecznie wkładać do torby zrobionej z papieru. Bardzo jestem ciekawa jak wyglądać będzie Wasz ostateczny produkt, też bardzo lubię bursztyn. No i biżuterię ogólnie.:D
Awatar użytkownika
Cleo

Postautor: Tekla » pt wrz 16, 2016 6:36 am

nie będę odkrywcza. Właśnie największe znaczenie ma dopracowanie logo i grafiki – na drugim miejscu (ale nie mylić z – mniej ważne – bo to wcale nie jest mniej ważne, raczej forma kolejnego kroku) pojawia się to miejsce, gdzie będzie nadruk.;)
Awatar użytkownika
Tekla

Wróć do Kraj