Planowanie produkcji i transportu

Postautor: Krzysztof_z_miasta » śr wrz 21, 2016 1:20 am

Witam. Mam pewną firmę, która niestety kuluje na płaszczyźnie planowania produkcji i organizacji transportu. Nie wiem nawet jak mógłbym to wszystko rozplanować i zadbać o to, by jednak to miało ręce i nogi. Nie mam wykształczenia po zarządzaniu i nie wiem na czym się skupić. Pomyślałem, że może zapytam tutaj na forum, czy ktoś z Was nie potrafiłby mi coś doradzić albo ogólnie podpowiedzieć i może spróbuję coś zmienić w sposobie zarządzania firmy?
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Cleo » śr wrz 21, 2016 1:41 am

Sam nic nie wygłówkujesz.. podstawą jest odpowiednie planowanie produkcji, a do tego jest Wam potrzebna dobra firma, która się w tym specjalizuje. Bo jednak potrzebujesz specjalistów z zewnątrz, którzy oszacują co jest nie tak w Twojej firmie i doradzą coś..
Awatar użytkownika
Cleo

Postautor: Transformator » śr wrz 21, 2016 3:32 am

dokładnie. Potrzebny Ci jest m.in. odpowiedni system zarządzania transportem i takie coś to już musisz koniecznie wdrożyć do firmy, jak chcesz by prosperowała na odpowiednim poziomie. W firmę trzeba inwestować i ciągle rozbudowywać bo będzie daleko w tyle za konkurencją. Nie jest sztuką samo jej założenie.
Transformator

Postautor: Technologic » śr wrz 21, 2016 5:23 am

U nas w firmie zainwestowaliśmy w programy Think do zarządzania magazynem i to się faktycznie bardzo opłaciło. Zresztą tak jak wspomnieli wszyscy powyżej –to jest jednak mus, żeby inwestować w swoją firmę i ją rozwijać. Jak się czegoś nie umie to idziesz do eksperów i Ci pomogą.
Awatar użytkownika
Technologic

Postautor: Różanecznik » śr wrz 21, 2016 5:44 am

Ja polecam firmę think.pl bo oni potrafią właśnie tak profesjonalnie spojrzeć na firmę i określić co jest w niej nie tak, co potrzeba zmodyfikować w firmie itp. takie coś jest konieczne, by firma mogła odpowiednio prosperować. No ale wiadomo że zdecydujesz co zechcesz.
Awatar użytkownika
Różanecznik

Wróć do Kraj