Strona 1 z 1

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 1:26 am
autor: Cleo
Cześć :) Chciałabym pojechać odwiedzić moją babcię bo dawno się z nią nie widziałam. A wiecie jak to jest ze starszymi ludźmi. Lepiej jednak szybko do nich pojechać i się z nimi obaczyć, bo potem to jednak może już być za późno. No takie życie niestety. Problem tylko polega na tym, że od czasu jak zrobiłam prawo jazdy to jakoś jeszcze nie było okazji ku temu, żeby kupić sobie auto. No więc nie mam auta, a do babci jednak mam kawałek i chciałabym tam bardzo pojechać. Czy wynajem auta to jest dobry pomysł?

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 2:41 am
autor: Technologic
Witaj koleżanko. Owszem wynajem auta to jest dobry pomysł. Powiem więcej to jest jedyna opcja, jaką możesz wybrać jeśli w Twojej rodzinie nikt nie ma auta i Cię tam nie zawiezie. Jest teraz w Krakowie wynajem samochodu dosyć prosty i wypożyczalnie tak naprawdę bez problemu Ci pożyczą auto. No nawet może Ci się uda załatwić tak, że nie będziesz musiała kaucji zapłacić, ale to już musisz po prostu na dobrą wypożyczalnie trafić :)

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 3:24 am
autor: Cleo
No to w sumie bardzo się ciesze, że na Ciebie trafiłam i jeszcze mnie do tego przekonujesz, bo ja to już myślałam, że będę musiała jakoś niewiadomo jak kombinować, żeby się tam dostać, a wiadomo że autem to jednak będzie najprościej. A możesz coś więcej powiedzieć o tej wypożyczalni, gdzie może nie będzie trzeba kaucji płacić?

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 6:21 am
autor: Technologic
A to musisz wejść na strone master4car.pl i tam sobie poczytać wszystkiego na ten temat. Jeśli chodzi mnie jak chcesz, żebym coś od siebie jeszcze dodał, to często wypożyczam samochody i to właśnie w tym konkretnym miejscu, bo tutaj jest po prostu tanio i uroczo

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 7:14 am
autor: Dziku
Kolega ma całkowitą racje. Ta tania wypożyczalnia samochodów z Krakowa naprawdę robi ostatnio furorę i jak ktoś chce wypożyczyć auto to w pierwszej kolejności musi iść właśnie tam i innej opcji nie widzę. Taniej już nie będzie, na pewno nie w tym mieście :P

Tani wynajem auta

Post: pt wrz 30, 2016 7:56 am
autor: Cleo
Dobrze dobrze, nawet nie mam zamiaru iść do żadnego innego miejsca już :P