Woreczki próżniowe!

Woreczki próżniowe!

Postautor: Różanecznik » wt paź 04, 2016 5:48 am

Witam wszystkich! Chciałbym zamówić naprawdę, baaaaardzo dużą ilość woreczków próżniowych. Bo nasz obecny zaopatrzeniowiec nas niestety wystawił i musimy szukać nowego. Szukam uczciwej i rzetelnej firmy, która faktycznie będzie w stanie dostarczyć sporą ilość takich woreczków. Gdzie warto rozpocząć poszukiwania? No bo nie chcę trafić na jakąś kiepską firmę, a wręcz przeciwnie.. także jak ktoś będzie w stanie coś poradzić to będę wręcz mega szczęśliwy.
Awatar użytkownika
Różanecznik

Woreczki próżniowe!

Postautor: Siwy » wt paź 04, 2016 6:06 am

Chłopie, to ja już Ci w takim wypadku tutaj sypię link: www.wopak.eu/woreczki-prozniowe/ proszę Cię bardzo. Jak będziesz jeszcze potrzebował czegoś to pisz śmiało. No ale tam na tej stronie znajdziesz tak naprawdę wszystko to o co prosiłeś. Także jak coś to po prostu zamów sobie ilość i będziesz miał z głowy
Awatar użytkownika
Siwy

Woreczki próżniowe!

Postautor: Ospiarz » wt paź 04, 2016 8:40 am

Fantastyczna jest ta stronka www.wopak.eu/ ;) mają tam mega dużo takich artykułow jak worki póżniowe, torebki, reklamówki z nadrukami.. idealny zestaw do każdego sklepu i nie tylko. Koniecznie musze tam zrobić większe zakupy. Dzięki autorze tematu, bo bez Ciebie bym też się nie dowiedział o istnieniu tego sklepu :P
Awatar użytkownika
Ospiarz

Woreczki próżniowe!

Postautor: Krzysztof_z_miasta » wt paź 04, 2016 9:11 am

No faktycznie fajną tam mają ofertę ;) akurat też jestem mocno w temacie bo prowadzę sklep i jestem zainteresowany akurat takimi artykułami od nich. Chyba sobie na test zamówię trochę od nich i zobaczymy jak to wychodzi cenowo.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Wróć do Kraj