Jak szukać pracy?

Jak szukać pracy?

Postautor: Transformator » pn paź 31, 2016 9:17 am

Cześć. Szukam podpowiedzi w zakresie ofert pracy. Od dłuższego czasu szukam czegoś nowego i jakoś nie znalazłem ciekawych ofert. Trafiłem tez raz na takich, co przedstawili fajną ofertę, a potem urwali kontakt. Chciałbym takich sytuacji uniknąć. Dajcie namiar na dobre oferty. Pozdrawiam
Transformator

Jak szukać pracy?

Postautor: tatar » pn paź 31, 2016 10:15 am

Cześć. Co by ci tu poradzić. Uważam, że ogłoszenia o pracę można z łatwością wyszukać poprzez typowe portale ogłoszeniowe. Moim zdaniem powinieneś trochę poszperać, zwłaszcza na tych, które zostały stworzone do ofert pracy, a nie portali aukcyjnych. Ja właśnie tak znalazłam swoją pracę. I nie narzekam.
tatar

Jak szukać pracy?

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn paź 31, 2016 12:35 pm

Witam. Ja swoją pracę znalazłem poprzez znajomych. Akurat było wolne miejsce to postanowiłem się zgłosić. Może też powinieneś popytać kogoś o to, czy nie wiedzą gdzie ewentualnie przyjmują pracowników. Czasami też ogłoszenia można zobaczyć w sklepach na specjalnych tablicach ogłoszeniowych. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Jak szukać pracy?

Postautor: SunnyGirl » pn paź 31, 2016 12:47 pm

Cześć. Ja także polecam przejrzeć oferty portalowe. Tutaj macie dobrze utworzony portal typowo o pracy i pracodawcach www.pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$. Zajrzyj sobie, zweryfikuj, albo poszukaj podobnych.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Wróć do Kraj