Strona 1 z 1

Skąd brać towar?

Post: śr lis 09, 2016 5:26 am
autor: Baba
od lat współpracowałam z jedna sprawdzona hurtownia odzieży w okolicy, która w ostatnich dniach upadla. Zastanawiam się skad brac teraz towar… wszedzie jest bardzo daleko, a nie mogę pozwolic sobie na takie podroze. Słyszałam cos, ze hurtownie działają tez w Internecie, ale nie jestem w tym biegla i zastanawiam się czy może mi cos doradzicie… nie chce by mój biznes upadl.

Skąd brać towar?

Post: śr lis 09, 2016 7:59 am
autor: Różanecznik
pewnie, że działają w Internecie, i od razu odchodzi też problem z dostawami. Wszystko możesz sobie wygodnie obejrzeć, zaplanować i zamówić we własnym domu. Ze mną od lat współpracuje internetowa hurtownia bielizny i wychodzę na tym bardzo dobrze. Ceny są atrakcyjne, towar przyzwoity, klienci zadowoleni.:)

Skąd brać towar?

Post: śr lis 09, 2016 10:52 am
autor: SunnyGirl
wiesz co, dobra hurtownia z odzieżą online jest naprawdę poręcznym rozwiązaniem.;) najbardziej lubię to, że jak daję sobie czas i oglądam produkty na ekranie komputera, to jakoś mądrzej się zaopatrzam. Mam kilka hurtowni w okolicy, ale najwięcej rzeczy kupuję z Internetu, bo w ten sposób mam też przewagę nad konkurencją…;)

Skąd brać towar?

Post: śr lis 09, 2016 11:27 am
autor: Tekla
nie ma co się bać technologii. Moja mama też miała spore opory, bo wiadomo jak to jest, kiedy ma się swoich stałych i zaufanych dostawców, a potem trzeba zmienić przyzwyczajenia i przestawić się na nowe… ale pomogłam jej i biznes wyszedł na tym na dobre. Jakość odzieży jest nawet lepsza, towar bardziej różnorodny. Mama na początku marudziła, że jak to tak w Internecie kupować, jak się nie widzi, nie można dotknąć ani nic, nawet nie można nawet pogawędzić ze sprzedawcą… ale przekonała się. Na szczęście dla niej!:)