Czy załozenie monitorungu gps pojazdów jest opłacalne?

Postautor: Różanecznik » pn sty 23, 2017 7:03 am

Witam serdecznie, prowadze firme, w ktorej mam 15 osobówek, z ktorych kazda robi okolo 200 km dziennie. Znajomy, ktory rowniez prowadzi podoba firme, zalozyl w autach monitoring gps i twierdzi, ze przestal zauwazac „dziwne” przebiegi a dodatkowo koszty paliwa sa znacznie mniejsze. Ponadto podobno jego pracownicy teraz szybciej dobijaja do celu trasy, co mogloby sugerowac, ze robia sobie mniejsze przerwy... Jego firma jest co prawda wieksza i ma w niej nie tylko osobowki, ale rowniez samochody ciezarowe. Zastanawiam sie czy w osobowkach, ktore ja mam warto w ogole zakladac cos takiego jak ten monitoring? Czy to nie jest zbyt mala flota na bawienie sie w tak skomplikowane systemy? Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
Awatar użytkownika
Różanecznik

Postautor: Ospiarz » pn sty 23, 2017 7:15 am

Czesc, oczywiscie, ze warto! Nigdy nie mozna ufac swoim pracownikom, chocby nie wiem jak dobre wrazenie sprawiali, ty i tak bedziesz dla nich tylko pracodawca, ktory moglby ich epiej raktowac... 15 osobowek to wcale nie tak malo, a koszty szybko moga sie zwrocic ;)
Awatar użytkownika
Ospiarz

Postautor: Cezar » pn sty 23, 2017 7:25 am

Człowieku, monitorowanie GPS może się sprawdzic nawet w przypadku jednego samochodu, nie masz się nad czym zastanawiac. Dziwie się, ze masz jakiekolwiek watpliwosci. Jesli bedziesz juz zdecydowany to polecam firme Globtrak. Oferuje bardzo fajne rozwiazania w dobrej cenie. kliknij tutaj, aby dowiedziec sie wiecej na temat szczegolow oferty. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cezar

Postautor: Ospiarz » pn sty 23, 2017 8:48 am

Moj znajomy ma firme z 3 samochodami i zdecydowal sie na zalozenia monitorigu gps ;) Rzeczywiscie, juz zauwaza mniejsze koszty zwiazane z paliwem ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ospiarz

Wróć do Kraj