Poszukuję dobrej witryny chłodniczej!

Postautor: Transformator » czw lut 02, 2017 12:53 am

Potrzebuję niezawodnej witryny chłodniczej do nowego zakładu mięsnego, który właśnie otworzyłem. Okazało się, że jedna witryna to za mało i muszę szybko kupić kolejną. Polecicie jakiegoś producenta?
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » czw lut 02, 2017 1:05 am

Postaw na używany sprzęt, cena będzie niższa, a funkcjonalność ta sama. Nawet jak coś wysiądzie to naprawa nie powinna być droga. Nowe to trochę duży wydatek.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Transformator » czw lut 02, 2017 2:38 am

Wolę nową lodówkę, bo mam wtedy pewność, że w razie awarii ktoś się zajmie nią w ramach gwarancji. Niestety, ale mając sieć zakładów mięsnych nie mam czasu na naprawę sprzętu.
Transformator

Postautor: Siwy » czw lut 02, 2017 3:33 am

Znam doskonałego dostawcę takiego sprzętu. Firma ProBox oferuje różnego rodzaju sprzęt do sklepów gastronomicznych, posiadają również witryny chłodnicze do sklepów garmażeryjnych, dlatego myślę, że powinieneś zainteresować się ich ofertą. Sprawdź bezpośredni link do tego typu urządzeń probox.pl/kategoria-produktu/46/witryny-chlodnicze-na-gny , jestem pewien, że na pewno wybierzesz coś do swojego sklepu.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » czw lut 02, 2017 6:17 am

Są świetni! Również kupiłem u nich zestaw lodówek do swojej restauracji i muszę powiedzieć, że od kilku lat spełniają swoją rolę, a dodatkowo nie przytrafiła się im żadna awaria. Mam nadzieję, że szybko to nie nastąpi:)
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Transformator » czw lut 02, 2017 8:02 am

Świetnie! Dzięki za rady i link - te witryny chłodnicze na GNy to właśnie to czego szukałem. Doskonale nadadzą się do eksponowania podrobów.
Transformator

Wróć do Kraj