Polecacie sklep Wencel?

Polecacie sklep Wencel?

Postautor: Transformator » śr lut 08, 2017 4:33 am

Dzień dobry. Natknąłem się niedawno na stronę internetową wencel.pl i od razu pomyślałem że to jest właśnie biznesowy partner, którego mi potrzeba. Mianowicie prowadzę w Piastowie małą ale przyjemną restauracyjkę, którą mam szczery zamiar w najbliższych miesiącach znacznie powiększyć, bo interes się kręci. Tak wstępnie przejrzałem sobie ich ofertę i wydają się mieć wszystko czego potrzebuje no i są z Warszawy, czyli bez problemu mogę podjechać po towar własną furgonetką. Nie mam jednak w zwyczaju kupować kota w worku, więc wolałem spróbować znaleźć byłych klientów. Są tu jacyś? Zadowoleni lub niezadowoleni?
Transformator

Polecacie sklep Wencel?

Postautor: tatar » śr lut 08, 2017 5:20 am

Tu masz jedną zadowoloną klientkę :D Kupiłam u nich kilka małych urządzeń do baru, gdzie jestem menadżerką, na przykład shaker i ekspres do kawy i muszę przyznać, że maja super podejście do klientów. Panowie z obsługi bardzo dobrze mi doradzili co do modelu i dzięki nim sporo zaoszczędziłam prawdopodobnie ;) Mają na pewno moje uznanie!
tatar

Polecacie sklep Wencel?

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr lut 08, 2017 7:58 am

Też mogę polecić, bo w sklepie http://wencel.pl/sklep już kilkakrotnie robiłem zakupy. To jest tylko sprawdzony sprzęt gastronomiczny najlepszych marek, więc nie ma żadnego ryzyka praktycznie przy zakupie. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Polecacie sklep Wencel?

Postautor: Siwy » śr lut 08, 2017 9:02 am

Muszę się podpisać pod koleżanką i kolegą, chociaż raczej korzystałem tylko z tego działu, http://wencel.pl/pizzeria, jak w zeszłym roku urządzaliśmy z żoną naszą wymarzoną pizzerię. Ceny są dobre, realizacja zamówienia na czas i jak już koleżanka wyżej podkreśliła, mają bardzo kompetentną obsługę
Awatar użytkownika
Siwy

Wróć do Kraj