Gdzie mogę zrobić w miare tanio kurs nurkowania?

Postautor: Transformator » pn mar 27, 2017 8:43 pm

Mam trochę odłożonej kasy i już od dłuższego czasu nosze się z zamiarem ukończeniu kursu nurkowania. Wiem, ze to moja pasja i chce wreszcie mieć uprawnienia :P Gdzie mogę zrobić w miarę tanio kurs nurkowania?
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn mar 27, 2017 9:20 pm

No wiesz pytanie czy tanio znaczy dobrze, bo tu niejednokrotnie chodzi o twoje zycie wiec dwa razy zastnow się.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Siwy » wt mar 28, 2017 12:18 am

Jeśli chcesz ponurkowac to ci polecam Kraken z południowej Polski. To jest baza nurkowa jakies szkolenia i wyjazdy to możesz sobie tam z nimi się zabrac. Akurat mnie moja zona wciągnęła do nurkowania ale nie narzekam :P jak chcesz wiecej info to zajrzyj tutaj https://www.zyjepodwoda.pl/bn-kraken/ tutaj masz opisane wszystko jak należy kontakt, godziny otwarcia…Ja akurat sobie z tej stronki korzystałem i naprawde sporo ułatwia bo jak szukasz miejsca do nurkowania to tam masz wyszukiwarke.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Bogdan_78 » wt mar 28, 2017 2:41 am

Oj, nurkowanie to jest frajda :P Marzy mi się nurkowanie jaskiniowe ale poki co nie stac mnie na wycieczke za granice. Bo to mimo wszystko dosc duzy zwykle koszt.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Krzysztof_z_miasta » wt mar 28, 2017 3:26 am

W Polsce raczej woda do najcieplejszych nei należy wiec troche dyskomfort jest przy nurkowaniu jednak to uczucie ze się pokonuje swoje wlasne granice jest bezcenne. To jest super : )
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Siwy » wt mar 28, 2017 3:38 am

A możesz tu https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/warszawa/kursy-nurkowania-waw/ zajrzysz? Tu sa opisane kursy nurkowania organizowane w Warszawie. Bez elementarnej wiedzy bardzo trudno będzie ci nurkowac no i nawet się nie pisz na to, bo ryzykujesz wlasne zycie. No ale teraz i tak jest coraz wiecej baz nurkowych w których można się ogrzac czy się czegos napic. Dawniej tak dobrze nie było.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Krzysztof_z_miasta » wt mar 28, 2017 4:43 am

Jak się nurkuje to jest ogromna adrenalina i to daje mocnego kopa :P
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Siwy » wt mar 28, 2017 6:31 am

Wiesz, każdy człowiek inaczej na to reaguje bo to zalezy od tego jakie ma się wcześniejsze doświadczenia ale jak woda jest chłodna to jednak niektórzy stresa maja tylko ze nurkowanie pozwala nam przekraczać samych siebie.
Awatar użytkownika
Siwy

Wróć do Kraj