Potrzebna firma, która zajmuje się frezowaniem we Wrocławiu!

Postautor: Transformator » pn kwie 10, 2017 4:16 am

Cześć, nasza firma szuka zakładu ślusarsko-tokarskiego, który będzie świadczył nam usługi frezowania. Budujemy często maszyny, które wymagają niewielkich, ale precyzyjnie wykonanych części. Znacie jakąś firmę z Wrocławia wartą polecenia?
Transformator

Postautor: tatar » pn kwie 10, 2017 6:11 am

Kolega z zakładu ostatnio chwalił sobie współpracę z jakimś podwykonawcą z Wrocławia, ale niestety zapomniałam o kogo chodziło. Jak chcesz to mogę zapytać, o kim mówił i załatwić namiary jakieś.
tatar

Postautor: Transformator » pn kwie 10, 2017 6:22 am

Byłbym bardzo wdzięczny za interwencję w tej sprawie.
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn kwie 10, 2017 9:08 am

Też często korzystaliśmy w firmie z zewnętrznych dostawców usług, ale w końcu postawiliśmy na własny dział ślusarsko-tokarski i szczerze powiem, że opłaciło się. Może warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w Waszym zakładzie?
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Siwy » pn kwie 10, 2017 9:48 am

Ja natomiast polecę konkretną firmę - jeżeli chodzi o frezowanie we Wrocławiu i to na dużą skalę to jest jedno przedsiębiorstwo warte uwagi. Na stronie internetowej https://sitkowscy.pl/oferta/frezowanie/ możesz przeczytać jakiego rodzaju frezowanie wchodzi w zakres ich usług, a także dowiedzieć się wielu innych ważnych rzeczy. Warto też skontaktować się z nimi w sprawie tak dużego zlecenia. Zaoferują pewnie zupełnie inne warunki:)
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Transformator » pn kwie 10, 2017 10:56 am

Niestety, szef na razie nie wyraża zgody na stworzenie działu ślusarsko-tokarskiego i tak czy siak potrzebny jest nam zewnętrzny kontrahent. Faktycznie ten, którego polecasz ma w ofercie wszystko to czego nam potrzeba. Pozostaje jedynie dogadać szczegóły:) Jutro skontaktuję się z nimi i omówię wszystko - mam nadzieję, że rozmowy zakończą się sukcesem. Trzymajcie kciuki!
Transformator

Wróć do Kraj