Agencja hostess Hostamo – co o nich myślicie?

Postautor: tatar » czw maja 11, 2017 9:19 pm

Jak szukałam po internecie gdzie bym mogła zatrudnić hostessy do sklepów, to mi się właśnie trafiła firma Hostamo. Ja wolę zawsze najpierw się dowiedzieć co inni o tym myślą, także otwieram temat. Kto współpracował, to napiszcie swoje opinie. Będę wdzięczna i za pozytywne i za negatywne, bo to mi pomoże w decyzji
tatar

Postautor: Transformator » czw maja 11, 2017 11:55 pm

Słuchaj ja w tej branży się już długo obracam i jeszcze nie trafiłem na nikogo bardziej zaufanego. Ale chyba już sama ich strona http://www.hostamo.pl/o-nas/kim-jestesmy/ która pokazuje jak działa agencja hostess świadczy że są profesjonalni w każdym calu. Ja zwykle jak z kimś współpracuje to co jakiś czas szukam odmiany, ale w tym przypadku nie mogłoby być lepiej!
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pt maja 12, 2017 2:37 am

Ja raz korzystałem z ich usług, także niewiele wiem, ale na pewno potwierdzam, ża zatrudniają super dziewczyny nie tylko bardzo ładne, ale też uprzejmę i ogólnie dobrze zorganizowane.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Siwy » pt maja 12, 2017 4:29 am

To ja tak na świeżo, bo odkryłem ich dosłownie 3 dni temu. Bardzo mi zaimponowali, bo hostessy na pilny termin potrzebowałem, a oni dali radę wszystko ze spokojem załatwić
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Baba » pt maja 12, 2017 6:59 am

A ja z kolei z punktu widzenia hostessy :D Ja w Warszawie z nimi współpracuje i mogę powiedzieć, że biorą tylko najlepszych, bardzo trudno było się dostać
Awatar użytkownika
Baba

Wróć do Kraj