Interesuje mnie dobry producent linii pakujących, znacie kogoś takiego?

Postautor: tatar » wt cze 20, 2017 10:29 pm

Moja firma zajmuje się produkcją mebli. Z racji tego że mamy ostatnio bardzo wiele zamówień a przy okazji dostaliśmy kontrakt na dużą ilość stołów i krzeseł to w najbliższym czasie chcę w pełni zautomatyzować proces pakowania. Może ktoś wdrażał coś takiego u siebie?
tatar

Postautor: Transformator » śr cze 21, 2017 12:03 am

Meble produkujecie taśmowo czy ta linia do pakowania będzie osobnym elementem procesu produkcji? Dobrze by było jeszcze wiedzieć jakiej wielkości opakowania wchodzą w grę bo przy meblach to raczej nie jest to też jakaś specjalnie duża ilość w ciągu godziny?
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr cze 21, 2017 1:38 am

Czytałem jakiś czas temu w internecie o firmie maszynypablo.pl. Podobno firma specjalizuje się w produkcji maszyn typowo do pakowania, wiesz, maszyny do kartonów, opakować pet, pakowanie w folię a nawet oferuje roboty zaprogramowane w zależności od potrzeb :)
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Baba » śr cze 21, 2017 3:34 am

Wysłałam ci link na pw. Firma produkuje automaty do opakować praktycznie na każde potrzeby. Wiesz co cię dokładnie interesuje więc najlepszym sposobem będzie do nich zadzwonić, przestawić co się w takiej maszynie interesuje i poczekać na wycenę :)
Awatar użytkownika
Baba

Interesuje mnie dobry producent linii pakujących, znacie kog

Postautor: SunnyGirl » śr cze 21, 2017 4:17 am

Wejdź sobie na maszynypablo.pl/. Jak ktoś już tutaj pisał wcześniej, jest to naprawdę dobry producent linii pakujących więc nie masz się o co martwić. Ta firma wdrażała swoje systemu dla wielu producentów znanych przypraw, słoików i innych. Na stronie masz wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: tatar » śr cze 21, 2017 6:57 am

Teraz jak tak patrzę na ich realizację to naprawdę jest się czym chwalić. Widzę że nawet firmy kurierskie się załapały :)
tatar

Postautor: Tekla » śr cze 21, 2017 8:56 am

No dokładnie ;) Wiesz, jeżeli współpracują z takimi dużymi firmami to sprzęt musi być niezawodny i dobry. Pomyśl jaka tam ilość opakowań jest produkowana.
Awatar użytkownika
Tekla

Wróć do Kraj