Targi – obsługa

Targi – obsługa

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn paź 10, 2016 5:09 am

Sprawa niby prosta, ale chyba tylko w teorii. Pracuję przy organizacji branżowych targów, w sumie nie jest to jakaś duża impreza ale raczej z gatunku prestiżowych więc będą ważni gracze i każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Potrzebuję grupy miłych dziewczyn, które zajęłyby się obsługą całości – serwowanie drinków, udzielanie informacji itp. Skąd je wziąć? :)
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Targi – obsługa

Postautor: Rozczochrana » pn paź 10, 2016 5:52 am

Poszukaj w internecie a na pewno znajdziesz. Są hostessy w Łodzi bo to duże miasto i często są potrzebne usługi tego typu. Krótką chwilę sama pracowałam jako hostessa głównie na promocjach sklepowych i bardzo fajnie było. To szansa dla dziewczyn młodych żeby sobie dorobić a praca nie jest mega wymagająca.
Awatar użytkownika
Rozczochrana

Targi – obsługa

Postautor: Transformator » pn paź 10, 2016 7:13 am

Musisz się rozejrzeć, bo jest sporo agencji które zajmują się obsługiwaniem imprez pod tym kątem. Ja słyszałem, że Caneli ma fajny cennik i sporo dziewczyn ogarniętych, które znają języki i umieją się zachować wobec gości. Swoją drogą ta branża się bardzo profesjonalizuje więc ogólnie musiałbyś mieć pecha żeby trafić jakieś kiepskie hostessy.
Transformator

Targi – obsługa

Postautor: Cezar » pn paź 10, 2016 9:56 am

Czasami mam wrażenie że wielu gości wszelkiego rodzaju imprez to głównie dla tych hostess tam się pojawia, no ale trudno się dziwić, bo dziewczyny ładne, inteligentne i ogólnie na poziomie. Myślę że Łódź ma spory potencjał w temacie więc nie będziesz miał kłopotu. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Cezar

Wróć do Świat