Znacie jakąś kancelarię od prawa handlowego z Warszawy? Ważne!

Postautor: Krzysztof_z_miasta » pt sie 18, 2017 12:09 am

Zajmuję się handlem zagranicznym i potrzebuje kogoś kto ogarnie dla mnie kilka zagadnień prawnych. Nie jestem ze stolicy tylko aktualnie przebywam tu w delegacji i potrzebuję od was rady, do kogo zgłosić się z takim problemem. Potrzebuję kogoś fachowego i zaufanego.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Bogdan_78 » pt sie 18, 2017 2:56 am

Nie łatwiej będzie ci znaleźć w internecie kogoś blisko ciebie? Ja bym tak zrobił zamiast pisać na forum i tracić czas na czekanie na odpowiedź. W internecie znajdziesz też opinie klientów także będziesz mógł zweryfikować czy kancelaria jest warta uwagi czy nie.
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Krzysztof_z_miasta » pt sie 18, 2017 5:39 am

Niby tak ale jednak nie do końca wierzę w opinie które są podawane w internecie. Dzisiaj w prosty sposób można sobie kupić takie opinie i potem sprawdzasz i się okazuje że firma ma samych zadowolonych klientów. Tego właśnie chcę uniknąć.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Postautor: Tekla » pt sie 18, 2017 6:43 am

Możesz sprawdzić stronę http://www.sosnowskilegal.pl/prawo-karne-karne-gospodarcze-i-skarbowe/ i tam zobaczyć specjalizacje. Jeżeli interesuje cię kancelaria prawo handlowe w Warszawie to chyba jedna z ich specjalizacji. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: SunnyGirl » pt sie 18, 2017 8:56 am

Opinie w internecie są nie za dużo warte. Sama kiedyś sugerowałam się takimi informacjami aż w końcu trafiłam do specjalisty który według internetu był najlepszy w mieście a faktycznie nie potrafił za wiele.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Krzysztof_z_miasta » pt sie 18, 2017 10:07 am

Dlatego mimo wszystko szukam na forum i wolę poczekać na odpowiedź niż wydać pieniądze na kogoś kto nie zna się na rzeczy tak jak bym tego oczekiwał. Mimo wszystko dzięki za te namiary. Skontaktuję się z nimi i zobaczę co z tego wyjdzie. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Krzysztof_z_miasta

Wróć do W wolnym czasie...