Znacie może jakiegoś niedrogiego tłumacza technicznego?

Postautor: tatar » śr wrz 21, 2016 1:23 am

Szukam tłumacza technicznego angielsko polskiego, najlepiej przez internet, bo liczę, że w ten sposób będzie taniej. Co prawda nie wiem, jakie są ceny, ale spodziewam się, że skoro chodzi o tłumaczenie specjalistyczne to tanio nie będzie, i tak też słyszałam, ale chciałabym zminimalizować koszty jak tylko się da. Myślicie, że to możliwe?
tatar

Postautor: Baba » śr wrz 21, 2016 2:42 am

Tak, ale ja tam nie jestem wielką zwolenniczką oszczędzania, zwłaszcza na czymś ważnym. Jak cena jest niska, zwłaszcza bardzo, to i jakość może być niska. No chyba że ten twój tekst do przetłumaczenia nie jest jakoś bardzo ważny
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: tatar » śr wrz 21, 2016 5:36 am

Jakby nie był to bym nie szukała takiego tłumacza tylko zadowoliła się zwykłym :) ale mam nadzieję, że uda się znaleźć takiego tłumacza i dobrego, i oferującego niższe niż inni ceny, dlatego piszę tutaj :)
tatar

Postautor: SunnyGirl » śr wrz 21, 2016 6:59 am

polecałabym zapoznać się ze stroną firmy Langea, oni robią też takie tłumaczenia. Jakie są ceny to nie wiem, ale możesz od razu zrobić wycenę, zrobią ci bardzo szybko. I co ważne, w tym biurze tłumaczeń technicznych pracują świetnie wykwalifikowane osoby więc masz pewność, że zrobią tłumaczenie perfekcyjnie
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: tatar » śr wrz 21, 2016 7:53 am

Tylko że pewnie przełoży się to na cenę…
tatar

Postautor: SunnyGirl » śr wrz 21, 2016 10:52 am

Jak pisałam, nie wiem jakie są ceny, musisz sama sprawdzić, ale z tego co słyszałam to cena w stosunku do jakości tłumaczenia jest super, mój znajomy korzystał z ich usług i był naprawdę pod wrażeniem. Do tego robią bardzo szybko, chyba zatrudniają dużo osób
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: tatar » śr wrz 21, 2016 11:39 am

To by było super, to chyba zdecydowałabym się nawet jak nie mogłabym liczyć na takie oszczędności jak myślałam na początku, bo też bardzo zależy mi na czasie i super jak wycenę robią, dzięki wielkie za namiary, zaraz sobie wygoogluje :)
tatar

Wróć do W wolnym czasie...