Gdzie kupić dobre klocki dla malucha?

Postautor: Baba » pt lis 04, 2016 6:43 am

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie można kupić dobrej jakości niedrogie klocki dla rocznego dziecka.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: SunnyGirl » pt lis 04, 2016 7:11 am

Ja dla mojej córeczki kupuję klocki, maskotki oraz inne artykuły dziecięce w sklepie online z zabawkami dozabawy.com. Oferowane tam zabawki są wykonane z dobrej jakości materiałow i posiadają odpowiednie atesty, tak więc mam pewnosc, że są bezpieczne dla mojego maluszka. W tym sklepie przy każdym z produktów znajduje się informacja dla jakiej grupy wiekowej jest on przeznaczony. To tez ma dla mnie duze znaczenie.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Baba » pt lis 04, 2016 9:09 am

Odwiedziłam ten sklep i mogę powiedzieć, ze mnie również przypadł do gustu. W szczególnosci zainteresowały mnie klocki zaprezentowane na stronie dozabawy.com/69_mega-bloks. Z tej oferty wybrałam zestaw 80 kolorowych klocków wykonanych z trwałego plastiku wysokiej jakości. Co ciekawe, klocki sa zapakowane w ekologiczną torbę zapinaną na suwak. Sądzę, że mojemu synowi ten zestaw się spodoba.
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: SunnyGirl » pt lis 04, 2016 12:08 pm

Ja również kupiłam taki zestaw klocków mojej córce, z tym, ze przeznaczony dla dziewczynek. Fajnie, że firma stworzyła podobne zestawy dla chłopców i dla dziewczynek, różniące się między soba tylko kolorami.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Baba » pt lis 04, 2016 1:57 pm

Tak :) Klocki to w ogóle świetny wynalazek. Pozwalają dzieciom tworzyć rozmaite wymyslne budowle i inne rzeczy. Są proste, ale bardzo praktyczne i wytrzymałe.
Awatar użytkownika
Baba

Wróć do W wolnym czasie...