Potrzebuję producenta gumy wysokiej jakości

Postautor: Transformator » pn lip 10, 2017 1:14 am

Witam wszystkich! Mam nadzieję że się znajdzie na forum ktoś kto trochę ma większe doświadczenie w branży produkcji gumy niż ja. Chodzi o to że potrzebuje możliwie pilnie rady odnośnie wyboru producenta gumy który by dla mnie wykonywał elementy gumowe do butów. Rozkręcam nowy biznes, nie będę się zagłębiał w szczegóły. Na razie jestem jeszcze na etapie dopracowywania produktu, ale niestety wersje testowe które mi robił jedyny znany mi producent pokazały, że jego guma się po prostu nie nadaje. Szukam teraz kogoś kto zapewni mi wyższą jakość. Dowolnie w Polsce to może być.
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn lip 10, 2017 1:27 am

Dzień dobry. Nie znam szczegółów ale tak na logikę to może nie ma sensu za bardzo szukać nowego producenta tylko po prostu temu więcej zapłacić żeby guma była lepsza? Ja bym tak zrobił. O wiele mniej zachodu.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Transformator » pn lip 10, 2017 2:13 am

Jakby była taka opcja to jasne, że to jest lepsze rozwiązanie, tym bardziej że ten producent o którym mówiłem to mój kolega jeszcze ze szkoły. Chodzi raczej o to że on wyrabia tylko jeden rodzaj mieszanki gumowej, nie ma sprzętu ani techniki żeby specjalnie dla mnie produkować inny… A te buty będą potrzebowały bardziej twardego rodzaju gumy.
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn lip 10, 2017 3:03 am

Nie no, to inna sprawa. W takim razie owocnych poszukiwać panu życzę!
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Transformator » pn lip 10, 2017 5:43 am

A dziękuję, dziękuję.
Transformator

Postautor: tatar » pn lip 10, 2017 5:56 am

To może ja pomogę. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju gumy producent powinien moim zdaniem być przede wszystkim jak najbardziej uniwersalny, żeby jak najbardziej się dostosować do oczekiwań klienta. W tym przypadku – mieć do wyboru więcej niż jeden rodzaj, bo kto wie, który się sprawdzi. Zdecydowanie do takich firm należy producent, z którym ja od lar współpracuję. Na stronie - guma-pomorska.pl/guma możesz poczytać więcej o ich gumie i jej jakości.
tatar

Postautor: Transformator » pn lip 10, 2017 7:55 am

Dobra widziałem katalog i rzeczywiście duży wybór. Myślę że warto spróbować czy tym razem guma będzie jak trzeba. Dziękuję!
Transformator

Wróć do W wolnym czasie...