Sklep internetowy z meblami – jaki polecacie?

Postautor: Rita » śr sie 16, 2017 3:53 am

Chciałabym urządzić mieszkanie w niecodzienny sposób i szukam orygialnych mebli, które będą idealnie pasowały do dość dużych wnętrz. Mebli nie muszę oglądać osobiście, wystarczy mi dobry opis i dobre fotografie, więc jeśli macie taki sklep, to napiszcicie proszę gdzie go można znaleźć :)))
Awatar użytkownika
Rita

Postautor: Krystyna_1975 » śr sie 16, 2017 5:06 am

Oczywiście można go znaleźć w internecie. Zajrzyj sobie tutaj http://mebleramadan.pl/about_us i wtedy będiesz wiedziała o czym mówię. Jest to sklep, w którym można kupić praktycznie wszystko do mieszkania, a meble indyjskie to obecnie wielki hit. Jeśli interesuje Cie sklep internetowy z meblami to wybór jest tylko jeden.
Krystyna_1975

Postautor: Rita » śr sie 16, 2017 7:33 am

O coś takie mi właśnie chodziło :)))
Awatar użytkownika
Rita

Postautor: Ospiarz » śr sie 16, 2017 8:58 am

Takie meble idealnie nadają się właśnie do dużych pomieszczeń. Według mnie do starych kamienic świetnie się wkomponują, bo tam pomieszczenia nie tylko są duże jeśli chodzi o powierzchnię, ale także wysokie.
Awatar użytkownika
Ospiarz

Postautor: Chciwy_grzesiu » śr sie 16, 2017 10:50 am

To deoskonały sklep dla tych, którzy kochają sprawdzone zakupy. Ja kupowałem tam wyposażenie do mojego biura, i wszystko znalazłem tutaj http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze i to w niespotykanie niskich cenach. Stylowe meble pracownicze nadają indywidualnego stylu pomieszczeniom, więc warto po nie sięgać.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Cezar » śr sie 16, 2017 11:47 am

Świetny sklep, w którym można dostać praktycznie wszystko z elementów wyposażenia. Ja swego czasu dostałem biuro z wyposażeniem w tym stylu i brakowało mi jakiegoś stolika. Szukałem ładnych parę tygodni, zanim nie natrafiłem na wspomnany sklep. Tutaj oczywiście nie tylko jeden stolik był dostępny, a przynajmniej kilka i problem miałem z głowy.
Awatar użytkownika
Cezar

Wróć do W wolnym czasie...