Szukam firmy brukarskiej z Bytomia

Postautor: Transformator » pn cze 26, 2017 10:44 pm

Znacie kogos sprytnego, kto za przystepne pieniadze wybrukuje podjazd pod domem? Teren do wybrukowania nie jest duży, ale jeszcze chciałbym wybrukować trochę terenu na zapleczu domu, wokół altany. Lacznie do wybrukowania będzie jakieś 40m2. A przy okazji, wiecie może gdzie kupie tanio kostke granitową?
Transformator

Postautor: Tekla » wt cze 27, 2017 1:10 am

Nie wybieraj kostki granitowej bo na tym idzie połamac nogi. Wybierz jakaś imitacje kamienia ale o równej powierzchni. Takie cos jest sto razy bardziej funkcjonalne
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Transformator » wt cze 27, 2017 3:20 am

betonu jest pelno na miescie, a ja chce coś stylowego i ladnego, dla mnie granit jest najlepszy
Transformator

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt cze 27, 2017 5:20 am

Dobrze ułożona kostka granitowa bedzie równa. Wiadomo, że to nie będzie gładka powierzchnia jak przy kostce Bauma, ale efekt naprawdę jest dużo lepszy. A co do firmy, która zajmuje się brukarstwem w Bytomiu, to możesz sprawdzić sobie tego linka http://www.wykopiemy.pl/pl/page/brukarstwo. W tej firmie zamówisz i bruk, i zlecisz wykonanie określonych robót. Ceny mają konkurencyjne, no i zatrudniają doświadczonych brukarzy. Zresztą obejrzyj sobie zdjęcia z tej strony. Tam masz pokazane efekty ich pracy.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Tekla » wt cze 27, 2017 6:21 am

no może jak brukarz ma doświadczenie to bedzie nieco równiej, ale mimo wszystko i tak nie wybrałabym bruku na podjazd pod domem, jakbyście chodzili w szpilkach to byscie rozumieli o czym mowie
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Transformator » wt cze 27, 2017 7:43 am

moja dziewczyna nie ma takich obiekcji, ale ona rzeczywiscie rzadko zaklada szpilki moze dlatego:) A wracając do tematu, dzieki za linka. Na razie jeszcze szukam, ale będe miał w pamięci ta firme.
Transformator

Postautor: Siwy » wt cze 27, 2017 8:15 am

Ja sam brukowałem podjazd pod domem. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne, trzeba tylko dobrze ubić podbudowę i pamiętać o delikatnym spadku, żeby woda mogła później swobodnie spływac z podjazdu.
Awatar użytkownika
Siwy

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt cze 27, 2017 8:51 am

Ludzie z tej firmy Wykopiemy.pl znają się na robocie i każdy podjazd wybrukują w kilka dni. Szkoda czasu na eksperymenty, jak można zatrudnić fachowców.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Transformator » wt cze 27, 2017 10:59 am

Ja nie mam czasu na takie zabawy. Mam kase wiec niech robia ci co się na tym znają.
Transformator

Wróć do Kraj