Czy kupię gdzies avene cold cream?

Postautor: Cleo » wt paź 10, 2017 1:08 am

Hejka wszystkim, orientujecie się może czy kupie gdzies avene cold cream? W aptekach stacjonarnych jest on drogi i trudno go dostac niestety wiec może znacie jakas godna polecenia apteke internetowa w ktorej mogłabym to znalezx?
Awatar użytkownika
Cleo

Postautor: Tekla » wt paź 10, 2017 3:22 am

Hej, na allegro na pewno go znajdziesz.
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Rozczochrana » wt paź 10, 2017 5:01 am

Dzięki, ale mimo wszystko wolalabym kupic w aptece sama rozumiesz to będzie bardziej sprawdzone.
Awatar użytkownika
Rozczochrana

Postautor: SunnyGirl » wt paź 10, 2017 5:41 am

Czesć kochana, sama urzywalam tego kremu z uwagi na moje problemy ze skora jak tylko jest zimno lub goraco od razu zaczerwienie, szczypanie i popękana wysuszona skora która wygladala poprsotu odrażająco a po 3 miesiacach uzywania tego kremu wreszcie zauważyłam ro\nice, nakładałam go zawsze jak wychodziłam na zewnatrz, a bylabym zapomniala kupiłam go tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-cold-cream-krem-40-ml.html. Znalam ta apteke z polecenia.
Awatar użytkownika
SunnyGirl

Postautor: Baba » wt paź 10, 2017 7:00 am

Dziękuje na pewno tam zamowie bo wlasnie w aptece chciałam to kupic :) mam jeszcze jedna prosbe wiesz może czy znajde tam cos z marki cetaphil dla mojego nastoletniego syna który ma problemy z trądzikiem?
Awatar użytkownika
Baba

Postautor: Ospiarz » wt paź 10, 2017 8:27 am

Wiesz tak bo zamawiałem tam cos dla siostrzenicy już ci wklejam linka: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-cetaphil mam nadzieje ze znajdziesz to, czego Ci potrzeba. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ospiarz

Wróć do Inne