Jak kupić oryginalne buty w cenie niższej niż rynkowa?

Postautor: Chciwy_grzesiu » pn lut 25, 2019 9:25 pm

Macie jakieś sprawdzone patenty na to, by zaoszczędzić na butach? Marzą mi się nowe buty do gry w noge, ale cena na upatrzony model jest zabójcza. Nie mam tyle kasy, z drugiej strony nie chce kupowac butów, ktore zwyczajnie mi się nie podobają. Czy warto czekac na jakas obniżke?
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Bogdan_78 » wt lut 26, 2019 12:20 am

Pytanie numer jeden, gdzie chcesz kupić te buty? Pytanie numer dwa, ile kasy Ci brakuje? Pytanie numer trzy, jakie buty chcesz kupic i czy tak naprawde potrzebujesz tych butów?
Awatar użytkownika
Bogdan_78

Postautor: Tekla » wt lut 26, 2019 2:46 am

Ja zwykle czekam na posezonową wyprzedaż i zawsze uda mi się coś kupić w super cenie. Tylko ze ja mam mniej typowy rozmiar stopy i pasujące na mnie buty są mniej chodliwe – łatwiej je kupić. Jak masz typowy rozmiar to nie masz co liczyc na wyprzedaże. Niekiedy tansze buty można też trafic w internetowym sklepie Adidas lub sklepie z róznymi markami oryginalnych butów sportowych. Na przykład tutaj https://ctxsport.com/sklep/adidas/ znajdziesz wiele oryginalnych produktów Adidas w nieco obniżonych cenach. Są tez buty, może któres wpadna ci w oko:)
Awatar użytkownika
Tekla

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt lut 26, 2019 5:01 am

buty chciałem kupic w necie, bo zeby pochodzic po galeriach to musze jechac kilkadziesiąt kilometrow do miasta. Te buty, ktore mi sie podobaja kosztują przesło dwie stowy, a ja moge wydac najwyższej stowe. Podobaja mi sie Nike i tak, potrzebuje nowych butów do gry w noge.
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Dziku » wt lut 26, 2019 6:48 am

Jak szukasz butów piłkarskich w niższej cenie to może zainteresują Cię Nike Hypervenom. Nie wiem, na jakiej murawie grasz, czy na naturalnej, czy na orliku, ale w cenie nieco ponad stu złotych kupisz i profesjonalne lanki i dobrej jakości turfy. Z tej serii są też halówki, ale nie wiem czy takie buty moga cie interesowac.
Awatar użytkownika
Dziku

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt lut 26, 2019 9:39 am

mozesz dac linka do tych butów? Mogłbym dołożyć te kilkanaście złotych, jesli to rzeczywiscie sa oryginalne Nike
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Postautor: Dziku » wt lut 26, 2019 12:34 pm

poszukaj sobie w sklepie internetowym CTX Sport, oni mają bogaty wybór profesjonalnego obuwia piłkarskiego różnych marek, w tym Nike, Adidas czy Reebok. Na pewno znajdziesz coś w odpowidajacej Ci cenie.
Awatar użytkownika
Dziku

Postautor: Chciwy_grzesiu » wt lut 26, 2019 2:56 pm

super, dzięki za info
Awatar użytkownika
Chciwy_grzesiu

Wróć do Sport