Strona 1 z 1

Dobrej jakości oświetlenie

Post: wt paź 13, 2020 3:49 am
autor: Bogdan_78
Witajcie ;) Mam pewien kłopot, otóż szukam jakiś pomysłów i inspiracji na fajne oświetlenie w domu. Do tej pory korzystaliśmy z jakiś anonimowych i pierwszych lepszych firm i teraz chcemy zainwestować w produlkty o wiele droższe i lepszej jakości. Prosiłbym o jakieś solidne rekomendacje i komentarze poniżej, co polecacie itp. ;) Ma to być głównie oświetlenie do domu, w pierwszej kolejności do salonu itp. ;)

Dobrej jakości oświetlenie

Post: wt paź 13, 2020 5:08 am
autor: Krzysztof_z_miasta
Ja od bardzo dawna przerzuciłem się na lampy firmy max light i z całą premedytacją mogę polecić tę firmę ;) Nie dość, że mają znakomitej jakości produkty to jeszcze w świetnych cenach. Polecam Ci przejrzeć ich asortyment i na pewno coś szybko wybierzesz ;) Pozdrawiam

Dobrej jakości oświetlenie

Post: wt paź 13, 2020 7:22 am
autor: Cezar
Szczerze to ostatnio zamawiałem oświetlenie Aquaform z tego linku: i muszę przyznać, że naprawdę to świetne lampki i każdemu polecam się z nimi zapoznać. Nie dość, że są bardzo ładneto jak wszystko zamontowałem to wygląda to jeszcze lepiej niż na fotografiach. Także to jest moja propozycja, zamów a na pewno nie pożałujesz ;)

Dobrej jakości oświetlenie

Post: wt paź 13, 2020 8:23 am
autor: Technologic
Świetna ta stronka ;) Jakoś wcześniej nigdy na nią nie wpadłem, a mega szkoda bo mają wszystko do oświetlenia w naprawdę super cenie i niektóre ich produkty nie widziałem nigdzie wcześniej. Duży plus, że wszedłem na forum i przeczytałem ten temat.. dużo mi to pomoże. Pozdrowienia dla Was!

Dobrej jakości oświetlenie

Post: wt paź 13, 2020 11:16 am
autor: Tekla
Ja też z moją rodzinką planujemy odnowić kilka pokoi i właśnie zaaranżować takie fajne nowoczesne oświetlenie ;) Mam nadzieję, że super wszystko wyjdzie ;D Chciałabym mieć naprawdę piękne gniazdko dla siebie i swojej rodziny..